Húsvéti készülődés az Árkádban
Március 20.és április 4. között a húsvétra készülnek az Árkádban (Budai u. 1.). Meghosszabbított nyitva tartással, koncertekkel és sok-sok gyerekprogrammal várják az érdeklődőket. Itt lesz Király Linda, Peter Sramek, a Margaret Island Akusztik, a Hősök, Czibi Norbert, Géczi András, Tarány Tamás és Várhegyi Lucas Palmira.
Részletes program:
Gyerekeknek:
Húsvéti gyermekműsorok
Március 20. 16:00 Kukori és Kotkoda
Március 21. 16:00 Juhász Marci bűvész
Március 27. 16:00 Rémusz Bácsi meséi
Március 28. 16:00 Juhász Marci bűvész
Április 3. 16:00 Menyecske - székely mese
Április 4. 16:00 Piroska és a farkas
Logikai foglalkozások 14-17 óra között
Március 20. Logikai társasjáték készítés
Március 21. Kockaszövés
Március 22. Ördöglakat készítés (sárkányfej)
Március 23. Logikai feladványok
Március 24. Trihexaflexagon készítés
Március 25. Platoni testek építése
Március 26. Bűvös háromszög / Lehetetlen papírhajtogatás
Március 27. Ügyességi fajáték készítése
Március 28. Ördöglakat készítés (macska)
Március 29. Kineográf készítés (pörgetős füzetek)
Március 30. Ördöglakat készítés (halacska)
Március 31. Gyufa trükkök
Április 1. Tangram készítés
Április 2. Ló és zsoké játékkészítés
Április 3. Ördöglakat készítés (pacsirta)
Április 4. Ördöglakat készítés (nyuszi és a répa)
Húsvéti játszótér
Március 20., péntek 16-19 óráig - Húsvéti kézműves műhely: virágos ügyességi játék készítése
Március 21., szombat 14-19 óráig - Tavaszi foglalkoztató kiskert, valamint Kézműves műhely: húsvéti memóriajáték készítése
Március 27., péntek 16-19 óráig - Húsvéti kézműves műhely: interaktív húsvéti üdvözlőlap készítése
Március 28., szombat 14-19 óráig - Tavaszi foglalkoztató kiskert, valamint Húsvéti kézműves műhely: húsvéti girland készítés
Április 3., péntek 16-19 óráig - Húsvéti kézműves műhely: tojástartó virág készítése
Április 4., szombat 14-19 óráig - Tavaszi foglalkoztató kiskert, valamint Húsvéti kézműves műhely: tojásfestés
Felnőtteknek:
Március 20., péntek 20:00 - Király Linda
Március 21., szombat 20:00 - Peter Sramek, a Rising Star 3. helyezettje
Március 26., csütörtök 20:00 - Margaret Island Akusztik
Március 27., péntek 20:00 - Hősök
Március 28., szombat 20:00 - Czibi Norbert, a Rising Star 2. helyezettje
Április 2., csütörtök 20:00 - Géczi András
Április 3., péntek 20:00 - Tarány Tamás
Április 4., szombat 20:00 Várhegyi Lucas Palmira, a Rising Star nyertese